Ciekawoski ze świata siatkówki: Siatkarze z Siedlina ponownie w akcji - na poczatek trudna przeprawa w Ostrołęce | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Ciekawoski ze świata siatkówki: Siatkarze z Siedlina ponownie w akcji – na poczatek trudna przeprawa w Ostrołęce

W poszukiwaniu informacji o naszych zawodnikach na łamach portali internetowych, natkneliśmy się na ciekawy artykuł. Opisuje on naszych siatkarzy w ciekawy sposób „Na parkiet wyszły prawie dwumetrowe chłopy”.

SPS Volley był pierwszym rywalem zawodników GKS-u Siedlinianie w rozgrywkach IV ligi MWZPS. Nasz zespół wrócił na parkiet po rocznej absencji. Wydawało się, że 2-metrowi gracze z Ostrołęki łatwo poradzą sobie z gośćmi z Siedlina. Ci jednak pokazali charakter, i mimo porażki 0:3, pozostawili po sobie dobre wrażenie, co równie dobrze wróży przed kolejnym, domowym już meczem ze Startem.

Relacja Sławomira Zyskowskiego, opiekuna naszego zespołu:

(…) Na pierwsze spotkanie jechaliśmy w dobrych humorach. Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Ostrołęka to miasto z tradycjami siatkarskimi. Mają przedstawicieli w I lidze. Niestety, nie pomyliliśmy się. Na parkiet wyszły prawie dwumetrowe chłopy. W meczu nie było już widać tak wielkiej różnicy. Walczyliśmy jak równy z równym. Niestety, ulegliśmy 0:3. Nastroje poprawił nam trener drużyny z Ostrołęki. Myślał, że będziemy łatwiejszym przeciwnikiem. Warto dodać, że SPS Volley ma aspiracje na grę w III lidze (…). (NOT. DT)

Źródło: nowykurierplonski.pl

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress