Druga z rzędu porażka VOLLEY-a | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Druga z rzędu porażka VOLLEY-a

Po meczu pełnym emocji, wielu pięknych wymian i niesamowitych zwrotów akcji, siatkarze SPS VOLLEY Ostrołęka przegrali z UMKS Gwardia Legionowo. To druga przegrana ostrołęczan z rzędu. W niedzielę nasi siatkarze ulegli UKS Iskra Volley Zielona 1:3.

Zawodnicy reprezentujące Ostrołękę zmuszeni byli radzić sobie z przeciwnikiem w nieco przebudowanym składzie. W szeregach ostrołęckiej ekipy zabrakło Damiana Kaniowskiego, Dominika Dmochowskiego, Łukasza Kadłubowskiego, Karola Zubrzyckiego i Michała Skiby.

Od początku starcia w powietrzu czuć było adrenalinę i wielką determinację naszej drużyny. Wszystko wskazywało na to, że zwycięstwo jest w naszych rękach. Tak też przedstawiał się każdy z rozegranych setów. Do końcówek byliśmy bardziej skoncentrowani, dokładniejsi od rywali. Skutecznie atakowaliśmy, przyjmowaliśmy, broniliśmy i kontrowaliśmy. Niestety, w końcówkach setów przeciwnicy skutecznie studzili nasz apetyt na zwycięstwo.

Również tym razem podopieczni Arkadiusz Piasty znów musieli uznać wyższość rywala, przegrywając 3:0. Jak widać, Volley nadal nie może wybrnąć z kryzysu.

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress