Emocji nie zabraknie. Zapowiedź spotkania rewanżowego Ostrołęka - Kobyłka | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Emocji nie zabraknie. Zapowiedź spotkania rewanżowego Ostrołęka – Kobyłka

14 stycznia SPS Volley Ostrołęka stanie przed szansą zrehabilitowania się za przegraną Wichrowi Kobyłce. Przeciwnicy, z dorobkiem 21 punktów, zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Pierwsze spotkanie zasłużenie powędrowało do siatkarzy z Kobyłki, którzy nie pozostawili nam żadnych złudzeń. Teraz przyszedł czas na rewanż. Nasi zawodnicy będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby przyćmić swoich rywali. Wygrana z Wichrem Kobyłką nie jest zwykłą mrzonką i pobożnymi życzeniami kibiców. To coś więcej. To walka o kolejne punkty, które mogą umocnić naszą pozycję w tabeli.

W sobotnim spotkaniu w Ostrołęce wszystko może się zdarzyć i kwestia wygranej jest otwartą sprawą. Po doznanej porażce w pierwszym pojedynku miny naszych zawodników były bardzo rozczarowane. W rewanżu, który zostanie rozegrany przed własną publicznością SPS Volley Ostrołęka będzie miał zatem wiele do udowodnienia. Wszyscy wiemy, że nie będzie to łatwa przeprawa lecz wierzymy w umiejętności naszych zawodników i podrażnione morale, które mogą zadecydować o naszym zwycięstwie w tym pojedynku.

14 stycznia SPS Volley Ostrołęka kontra Wicher Kobyłka, hala przy ul. Partyzantów 3. Strat godz. 19.00.

Przyjdź, zobacz, pomóż dopingiem!

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress