O gorszych chwilach zapominamy, cieszymy się lepszymi. Volley powraca do gry | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

O gorszych chwilach zapominamy, cieszymy się lepszymi. Volley powraca do gry

Przed sezonem SPS Volley Ostrołęka oceniany był na drużynę zamykającą tabelę. Czemu? Powodów było wiele. Brak trenera, zawodników, środków finansowych do udziału w sezonie. Wszystko przemawiało przeciwko naszym siatkarzom. Tymczasem ostrołęczanie pomimo falujących spotkań sumiennie punktują i grają na nosach fachowcom, którzy ich skreślili.

Rozgrywki są na półmetku i to, że ostrołęczanie grają raz lepiej raz gorzej jest sprawą drugorzędną. Istotne jest to, że zebrała się fajna paczka ludzi, którym na czymś zależy i to robią. To właśnie ci ludzie tworzą Volleya pomimo swoich codziennych obowiązków zawodowych czy prywatnych. Chłopaki nie raz pokazali, że mają charakter i średnio ich interesuje to co o nich się mówi. Oni ciągle walczą i grają tak, jak potrafią najlepiej.

Gorsze chwile

Z boku widać, że w Volleyu z tych gorszych momentów często stara się wyciągać wnioski, które dają nadzieję przed kolejnym starciem. Są też takie, które trzeba przemilczeć i jak najszybciej skasować z pamięci.

Lepsze chwile

Z tych lepszych, których jest nieco mniej, wszyscy umiemy się cieszyć. Chwile te dają nadzieję i wielkiego kopa, że nasza gra z każdym kolejnym spotkaniem będzie wyglądała coraz lepiej. Że będzie szła do przodu i z meczu na mecz będziemy udowadniać, że jesteśmy dobrą drużyną, w którą warto inwestować.

Wracamy do gry

Za tydzień nasi siatkarze powracają do gry i nie ma chwili na odpoczynek. Terminarz spotkań jest bardzo napięty, a to za sprawą krótszego okresu na rozegranie tegorocznej ligi. Sezon został skrócony o miesiąc. Jednak większość z zawodników podkreśla, że nie ma to znaczenia, gdyż są głodni gry. Na treningu każdy z nich robi to, co do niego należny tak, aby w meczach dać z siebie wszystko i wygrywać kolejne spotkania. Już za tydzień przed własną publicznością mierzymy się w meczu rewanżowym z Wichrem Kobyłką.

 

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress