Ostrołęccy siatkarze przełamali się w trzecim secie. Pokonali Legionowo 3:2 | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Ostrołęccy siatkarze przełamali się w trzecim secie. Pokonali Legionowo 3:2

Ostrołęccy siatkarze pokonali UMKS Gwardia Legionowo 3:2, ale to nadal za mało, by myśleć o fazie play-off. W naszych szeregach widać progres, lecz ciężko mówić o zdecydowanym przełamaniu.

Bohaterem VIII kolejki został Michał Danielski, któremu należą się pochwały. Reszta naszej drużyny dopiero od trzeciego seta grała nieco lepiej, ale trudno stwierdzić, że był to ich szczyt możliwości.

Pierwszy i drugi set zdecydowanie należał do przyjezdnych. Siatkarze z Legionowa pokonali  SPS VOLLEY do 19 i 20.

W końcówce trzeciego seta ostrołęczanie się przełamali. Postawa podopiecznych Arkadiusza Piasty wyglądała tak, jakby ktoś zafundował im drugi oddech, a największą skutecznością w ataku wykazał się Michał Danielski, który zbombardował przeciwnika.

Czwarty set to istna dominacja naszych siatkarzy i zwycięstwo do 19. Tie-break nie zapowiadał się ciekawie. Z piątego seta ostrołęczanie weszli z wynikiem 10:3 dla przeciwnika. Wszystko wskazywało na wygraną gości, lecz szybka analiza trenera w trakcie czasu zaowocowała. Nasi siatkarze złapali wiatr w skrzydła i dokonali niemożliwego. Nie tylko doprowadzili do wyrównania, ale i powalili przeciwnika na kolana, który bezradnie bronił się przed naszym szturmem.

SPS VOLLEY Ostrołęka – UMKS Gwardia Legionowo 3:2 (19:25, 20:25, 30:28, 25:19, 15:12)

Skład SPS VOLLEY Ostrołęka: Cezary Ossowski, Michał Danielski, Michał Skiba, Karol Zubrzycki, Michał Zalewski, Paweł Pędzich, Arkadiusz Piasta, Adam Jakubowski, Łukasz Kadłubowski, Daniel Mierzejewski, Wojciech Kulesza.

Skład UMKS Gwardia Legionowo: Szlubowski, Sobczak, Kasprzyk, Kulas, Sosnowski, Tomczyk, Głuch, Korzeniowski, Grobelny, Eliasz.

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.