Siatkarze SPS VOLLEY Ostrołęka w niedzielę zaczynają nowy sezon. GKS Siedlinianie Siedlin pierwszym rywalem | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Siatkarze SPS VOLLEY Ostrołęka w niedzielę zaczynają nowy sezon. GKS Siedlinianie Siedlin pierwszym rywalem

20 października SPS VOLLEY Ostrołęka rozpoczyna sezon 2013/2014. Na początek nasi siatkarze zmierzą się z GKS Siedlinianie Siedlin.

Tradycyjnie, spotkania rozgrywane będą w ZSZ nr 1 przy ul. 11-go Listopada 20. Początek meczu tuż po godzinie 17. Dla wszystkich sympatyków ostrołęckiej drużyny będzie to doskonała okazja, by zobaczyć zawodników w akcji.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie VOLLEY miał ogromne szanse na awans do III ligi, który na finiszu został im odebrany.

Obecnie drużyna powraca w nieco przebudowanym składzie. Podopieczni trenerów: Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego chcą powalczyć o awans, choć jak sami przyznają, brakuje im jeszcze zgrania. Skład został zbudowany przed tygodniem i jest wiele elementów, które jeszcze szwankują.

Zmiana sztabu szkoleniowego i zarządu nastąpiła na skutek złożenia pisemnych rezygnacji. Zarówno Arkadiusz Piasta, jak i Karol Zubrzycki będą „grającymi trenerami”. Oznacza to, że będziemy mogli zobaczyć ich nie tylko na ławce trenerskiej, ale i na parkiecie w trakcie spotkań ligowych.

Pomimo tak późnej decyzji o grze w rozgrywkach ligowych, władze klubu liczą na dobrą postawę zawodników i awans do III ligi.

Oficjalnie mówi się, że faworytem niedzielnego spotkania jest VOLLEY Ostrołęka. Jednak jak to w życiu bywa, wszystko jest możliwe. O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia, przekonamy się 20 października po godzinie 17.

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress