Miło nam powitać was w miejscu poświęconym współpracy biznesowej z mistrzem sezonu 2014/2015 – drużyną SPS Volley Ostrołęka.

SPS Volley Ostrołęka - SKF Global Village Mokobody (1)

Od sezonu 2014/2015 rozpoczęliśmy działalność wewnętrznej grupy partnerów biznesowych – SPS Volley Ostrołęka. Jej zadaniem jest wzajemne wsparcie projektów komercyjnych pomiędzy sponsorami SPS Volley Ostrołęka oraz wymiana doświadczeń marketingowych i sprzedażowych. Do tej pory udało się przeprowadzić kilkanaście projektów. Dodatkowo każde działanie skierowane przez klub do zarejestrowanych kibiców i sympatyków umożliwia włączenie oferty sponsorów. Projekty medialne i promocyjne klubu wynegocjowane z dostawcami tych usług zawierają rabaty dla sponsorów wspierających SPS Volley Ostrołęka.

Wartość marketingowa

Wyjątkowe, unikalne i kreatywne działania marketingowe skierowane na potrzeby wizerunkowe naszych partnerów, opierte na gruntownych analizach. Taka współpraca jest gwarantem dobrze dobranych działań marketingowych, co pozwala nam w pełni i z wielką satysfakcją wywiązać się zawartych umów. Dla precyzyjniejszej oceny przedstawiamy raporty zawierające wszelkie działania marketingowe.

Mistrzostwo wywalczone w sezonie 2014/2015 podwoiło wartość marketingową klubu. Oznacza to, że automatycznie wizerunek i popularności firm współpracujących z Klubem także cena marketingowa firm wzrosła.

Raporty i monitoring działań:

Raporty zawierają takie działania jak: dokumentację ekspozycji firm, materiały promocyjne w mediach, wartość reklamowa klubu, zdjęcia i materiały wideo przeznaczone do działań promocyjnych sponsora.

Wybrane dane z badania kibiców:


wykres...

   

Kobiety – 39%, Mężczyźni – 61%, Osoby pełnoletnie – 81%, Lojalność  – 72%

 

Oferta biznesowa

Oferta biznesowa to jedyna i wyjątkowa propozycja współpracy. Jej wyjątkowość i atrakcyjność pozwoli wam na przeżycie unikalnych i niezapominanych chwil w trakcie spotkań ligowych SPS Volley Ostrołęka. To także specjalne przywileje, którymi możecie się cieszyć dzięki współpracy z naszym klubem. Pełen wachlarz profitów otrzymacie w trakcie spotkania lecz już dziś możemy zdradzić, że dysponujemy różnymi wariantami, a każdy z nich dostosowany zostanie do waszych potrzeb. Nasza elastyczność sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do niemalże każdej propozycji współpracy jak i jej czasu trwania. Chętnie współpracujemy z firmami w trakcie prowadzonych eventów firmowych.

Oprócz profitów płynących ze współpracy, które dostosowujemy w trakcie spotkania, zapewniamy:

1. VIP

– miejsce na wyłączność „Loża VIP” – doskonałe miejsce do śledzenia spotkania,
– sala konferencyjna VIP, catering, wyjątkowe miejsce do relaksu na łonie natury,

2. PARTNERZY

– specjalne miejsca wyznaczone dla partnerów,
– sala konferencyjna VIP, catering,

3. MEDIA

– specjalnie miejsca wyznaczone do robienia zdjęć, materiałów wideo, wywiadów,
– informacje, zdjęcia na wyłączność,
– gadżety reklamowe z przeznaczeniem na licytacje, konkursy.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Biurem Zarządu Klubu SPS Volley Ostrołęka – kontakt celem zapoznania się z pełną ofertą.

Partnerzy
[WLS id=”8050″]