SPS Volley ostrołeka wrócił z kompletem punktów | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

SPS Volley ostrołeka wrócił z kompletem punktów

Dziesiąta kolejka zakończyła się zwycięstwem naszej drużyny. Niespodzianką zapachniało w trzecim secie, gdy gospodarze doprowadzili do stanu 23:23.

Spotkaniem w Lipowcu Kościelnym rozpoczęliśmy zmagania w 10 kolejce IV ligi siatkówki męskiej. W trakcie tego starcia nasi przeciwnicy chcieli się zrewanżować za przegraną sprzed kilku tygodni. Wtedy to ostrołęczanie gładko pokonali Lipowiec 3:0. Faworytem tego spotkania był SPS VOLLEY Ostrołęka, który przed meczem zajmował drugie miejsce w tabeli. Jednak w trzecim secie okazało się, że gospodarze mieli pomysł na grę. Bardzo dobrze rozegrali tego seta w obronie i ataku, odbierając cenne punkty podopiecznym Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego. W efekcie drużyna z Lipowca doprowadziła do stanu 23:23. Wynik tego seta z pewnością był zaskakujący, ale i na tyle mobilizujący dla VOLLEY-a, by zebrać w sobie siły i zakończyć spotkanie na swoją korzyść.

SPS VOLLEY Ostrołeka – UKS Start Lipowiec Kościelny 3:0 (25:19 , 25:12 , 25:23)

Skład: Cezary Ossowski, Łukasz Kadłubowski, Arkadiusz Piasta, Karol Zubrzycki, Daniel Mierzejewski, Michał Zalweski, Adam Jakubowski.

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.