Udany początek rundy rewanżowej SPS VOLLEY Ostołęka | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Udany początek rundy rewanżowej SPS VOLLEY Ostołęka

Ostrołęccy siatkarze udanie rozpoczęli rundę rewanżową.  W niedzielę 8 grudnia w spotkaniu wyjazdowym pokonali GKS Siedlinianie Siedlin w trzech setach. W rundzie zasadniczej starcie tych dwóch drużyn zakończyło się podobnym wynikiem.

Spotkanie rozpoczęło się od dominacji gospodarza, który szybko zdobył kilku punktową przewagę. Jednak doświadczenia i cenne wskazówki ostrołęckich trenerów szybko odmieniły losy nieudanie rozpoczętego seta.

Podbudowani wyjściem z opresji nasi siatkarze znakomicie rozpoczęli kolejne dwa sety. W dużej mierze dzięki dobremu przyjęciu i skutecznie wyprowadzanym akcjom, prowadziliśmy w każdej z partii. Śmiało można powiedzieć o przebudzeniu i kompletnej dominacji zawodników SPS VOLLEY Ostrołęka, którzy nie pozostawili złudzeń, kto jest faworytem tego starcia.

Już za tydzień ostrołęczanie będą mieli trudniejsze zadanie. Przed własną publicznością zmierzą się z KS Gmina Izabelin, z którymi to w rundzie zasadniczej stoczyli zacięty bój. Ostatecznie pokonali przeciwnika 3:1. Mecz odbędzie się w niedzielę 15 grudnia o godz. 17.00 w hali im. A. Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce.

GKS Siedlinianie Siedlin – SPS VOLLEY Ostrołęka 0:3

Skład: Cezary Ossowski, Łukasz Kadłubowski, Paweł Pędzich, Arkadiusz Piasta, Karol Zubrzycki, Michał, Zalewski, Michał Danielski

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.