VOLLEY Ostrołęka wygrał z KS Gmina Izabelin. Za tydzień podejmujemy UKS Iskra Volley Zielona | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

VOLLEY Ostrołęka wygrał z KS Gmina Izabelin. Za tydzień podejmujemy UKS Iskra Volley Zielona

Podopieczni Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego ulegli w trzecim secie do 16, ale ostatecznie to oni triumfowali w całym spotkaniu.  

Spotkanie w Izabelinie było doskonałym sprawdzianem umiejętności nowych zawodników. Kadra trenerska postawiła na nowych zawodników, którzy zaprezentowali się z najlepszej strony. Pozostali zawodnicy obserwowali spotkanie z ławki.

Dwa pierwsze sety przebiegły pod dyktando VOLLEYA, który grał ostrożnie.  Trzeci set wyglądał kompletnie inaczej. Ostrołęczanie rozprężyli się i nie kończyli piłek co skutecznie wykorzystali przeciwnicy, budujący przewagę.  Jak się później okazało przewaga była na tyle duża by odrobić straty. Taki obrót sprawy wywołał na twarzy naszych trenerów duże zaczerwienienie, którzy w złości zmuszeni byli do zmobilizowania zawodników.

Po tak „wspaniałym” zmobilizowaniu podopiecznych, spotkanie przyjęło zupełnie inne oblicze. Siatkarze VOLLEY-a zagrali jak w transie i zbombardowali  KS Gminę Izabelin. Wygrali 25:15 i 3:1 w całym spotkaniu.

Za tydzień VOLLEY Ostrołęka na własnym parkiecie podejmie UKS Iskra Volley Zielona. Już dziś zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

KS Gmina Izabelin – SPS VOLLEY Ostrołęka 1:3 (21:25,21:25, 25:16, 15:25)

Skład: Cezary Ossowski, Michał Skiba, Arkadiusz Piasta, Michał Zalewski, Paweł Pędzich, Karol Zubrzycki, Paweł Choszczyk, Daniel Mierzejewski, Łukasz Kadłubowski i Damian Kaniowski

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress