Wygrać za trzy punkty: zapowiedz spotkania SPS VOLLEY Ostrołęka - KS Gmina Izabelin | SPS VOLLEY OSTROŁĘKA
Zobacz

Zaufali nam!

Wygrać za trzy punkty: zapowiedz spotkania SPS VOLLEY Ostrołęka – KS Gmina Izabelin

W niedzielne popołudnie ostrołęccy siatkarze rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi siatkówki męskiej. Czy kolejne punkty pozostaną w Ostrołęce? Odpowiedz poznamy już 15 grudnia. 

W rundzie zasadniczej, po bardzo dobrej grze, nasi siatkarze  pokonali KS Gmina Izabelin 3:1. Przypomnijmy, że Izabelin w trzecim secie poważnie zagroził podopiecznym Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego. Przyjezdni wykorzystali chwilowe rozprężenie i szybko zakończyli spotkanie wynikiem 25:16.

Mimo że jest to teoretycznie słabsza drużyna od ostrołęczan, to w ligowej tabeli plasuje się na czwartym miejscu. Historia już nie raz pokazała, że nie należy lekceważyć przeciwnika. Dlatego też nasza drużyna musi od samego początku zagrać na miarę swoich możliwości.

Spotkanie z GKS Siedlinianie Siedlin, które odbyło się w niedzielę 8 grudnia,  wskazywało na wzrost formy naszych siatkarzy. Miejmy nadzieję, że ostrołęczanie zachowają świeżość i równie dobrą postawę w najbliższym starciu, o czym będziemy mogli przekonać się już 15 grudnia w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Początek spotkania o godzinie 18.30.

SPS VOLLEY Ostrołęka – nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów Volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  

MEBPOL Ostrołęka sklep meblowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress